Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  GENTJAN STOJKU

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  GENTJAN STOJKU

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Oct 06 2007, 18:22

  Sulmues


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06 2007, 18:24, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: GENTJAN STOJKU

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Oct 06 2007, 18:23

  E CA HALBAKU KY SHKOJ E LA NOM N DURRES.
  SA DO QE TE KETE SHAJT TJETRI AI QE ESHTE PROFESJONIST NUK E BEN ATE QE BERI STOJKU LESHIT


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: GENTJAN STOJKU

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Sun Oct 07 2007, 10:16

  ky po ket pune ka ky vetem te zihet.ik ere se skemi se ca i dume lojtare te marume si puna ktit stojkut.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Grushti/“Stojkun e shane nga vajza”

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Oct 08 2007, 13:40

  Grushti/“Stojkun e shane nga vajza”
  Ishte sade. Dhe sigurisht per t’u denuar. Gentian Stojku nuk eshte menduar dy here. Eshte shkeputur nga turma dhe me grushtin ngritur i eshte turrur Dushkut. Ky i fundit ka pesuar dy goditje dhe per habi nuk ka rene. Por Stojku ka dale me te kuqe dhe sipas te gjitha gjasave (pamjet bene xhiron e TV?ve) do te denohet te pakten 8 jave. “Megjithate duhen pare te gjitha anet – ka thene nje shoku i tij i skuadres qe nuk do te prononcohet – Stojku eshte provokuar, madje shume keq. Lojtari kundershtar e ka share nga vajza. Nuk eshte shume profesionale vertet, por me thoni njerin qe do te duronte”. Pas kesaj ngjarjeje, shefi i sektorit te garave, Shulku ka konfirmuar qe mund te kete mase te forte: ”Mund te jete provokuar dhe share, nuk e ve kete gje ne dyshim, por me duhet te them qe gjesti i Stojkut ishte kaq evident,. Askush nuk mund te ngreje nje alibi. Do te kete nje denim. Brenda rregullores”.


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: GENTJAN STOJKU

  Mesazh nga REAL prej Wed Oct 10 2007, 21:25

  ju pershendes ju ma nelt per objektivizmin ne shkrimet tuaja
  vertet eshte turp te shohesh skena te tilla aq me teper nga nje lojtar qe ka mbi 10 vite ne kategorine e pare.
  uroj nje dite te behet nje kampionat shqiptar me talentet e cdo qyteti sepse vetem ashtu do ecim perpara se me keto futbollista qe kane emer e skane force nuk ecim perpara
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: GENTJAN STOJKU

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Thu Oct 11 2007, 15:35

  GOLDIAN shkruajti:ju pershendes ju ma nelt per objektivizmin ne shkrimet tuaja
  vertet eshte turp te shohesh skena te tilla aq me teper nga nje lojtar qe ka mbi 10 vite ne kategorine e pare.
  uroj nje dite te behet nje kampionat shqiptar me talentet e cdo qyteti sepse vetem ashtu do ecim perpara se me keto futbollista qe kane emer e skane force nuk ecim perpara

  Flm vlla po kshu eshte e verteta qe sna duhen lojtare qe demtojne ekipin.aq me teper kur dhuna duhet te ndahet njehere e mire nga futbolli


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: GENTJAN STOJKU

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Oct 11 2007, 15:42

  Grushti i Stojkut, 1 milion lekė


  Tė premten e kaluar, nė ndeshjen kundėr Teutės, futbollisti me pėrvojė i Shkumbinit, Gentian Stojku, goditi me grusht tė riun e formacionit durrsak, Dushkun, nė ndeshjen Teuta-Shkumbini (1-1), ku brenda pesė minutash u nxorrėn tre kartona tė kuq. Por kėnaqėsia e tepruar e Stojkut u “shpėrblye” nga Komisioni i Disiplinės nė Federatėn Shqiptare tė Futbollit me njė gjobė 1 milion lekė (tė vjetra) dhe katėr javė pezullim nga kampionati.

  Disiplinori i FSHF-sė sėrish mori masa drastike ndaj futbollistėve qė godasin me shkelm kundėrshtarėt dhe fyejnė zyrtarėt kundėrshtarė. Njė fat tė tillė e pėsoi edhe lojtari i Tepelenės (Kategoria e Parė), Edison Merja, i cili pėr shkak tė goditjes me shkelm tė kundėrshtarit nga Bylisi u pezullua pesė javė nga aktiviteti dhe u gjobit me 100 mijė lekė (tė reja). Po kėshtu edhe Klubi i Futbollit ‘Tepelena” u gjobit me 50 mijė (tė reja) lekė pėr shkak tė incidenteve tė krijuara nga tifozėt tepelenas. Futbollistėt e Veleēikut, Arbėr Gjoka dhe Neritan Dorzaj, pėr goditje me grusht tė gjyqtarit anėsor u pezullan njė vit nga aktiviteti futbollistik. Jashtė “dorės sė hekurt” tė FSHF-sė nuk mbeti edhe zėvendėstrajneri i Veleēikut, Selami Pepaj, i cili pėr gjeste fyese dhe provokuese ndaj gjyqtarit u pezullua me gjashtė muaj. Pezullime dyjavore pėr fyerje morėn edhe Artur Ngjela (Bilisht Sport), Elton Ceno (Sopoti), Erald Shera (Erzeni), Samir Gjokaj (ADA).


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: GENTJAN STOJKU

  Mesazh nga REAL prej Wed Jan 23 2008, 01:43

  PO KY SI IKU ASHTU Question
  ME MIRE PER SHKUMBININ QE IKU SI DUHEJ NJE LOJTAR TEKANJOZ
  PO ME BEN PERSHTYPJE NE ELBASAN E SHANE SA MUNDEN TANI PO E PRANOJNE Rolling Eyes

  Sponsored content

  Re: GENTJAN STOJKU

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:12