Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  MIRE SE JU GJEJ

  Share

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga REAL prej Tue Oct 02 2007, 15:39

  MIRE SE JU GJEJ DHE URIME PER SITIN
  JU LUMSHIN DURT PER PUNEN QE KENI BA
  UNE TIFOZ I VLLAZNISE BESOJ DO JEM I MIREPRITUR NE MESIN TUAJ
  SUKSESE SHKUMBINIT SE VERTET KA MBLEDH LOJTARE ME PERVOJE DHE TITUJ DHE MIR U LEXOFSHIM


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Jan 25 2008, 15:45, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  tapa
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 11
  Registration date : 06/08/2007

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga tapa prej Wed Oct 03 2007, 16:10

  bujrum e qofsh me kom te mare.. uroj qe tja kalosh sa me bukur nen shoqerin tone...

  rrespekte Tapa

  laurent

  Male Numri i postimeve : 7
  Age : 28
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : futbollist
  Skuadra juaj e Zemres : shkumbini ne kete bote dhe ate tjetren
  Registration date : 06/04/2008

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga laurent prej Sun Apr 27 2008, 13:13

  Mirdita tifoze BARDHEKALTER.Doja te ndaja me ju fitoren e djeshme dhe ti tregojme disa pseudogazetareve qe shkumbini nuk di te beje pazare me askend por sheh gjithmone punen e vet.po e mbyll komentin tim me shpresen e fitores se rradhes me teuten.

  paperina

  Female Numri i postimeve : 1
  Vendndodhja : itali
  Profesioni : studente
  Registration date : 03/05/2008

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga paperina prej Sat May 03 2008, 15:04

  me ne fund erdha dhe une ketu

  MIRE SE JU GJEJ DHE KETU DJEMA
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga polskaALB prej Fri May 09 2008, 03:58

  mire se na erdhe paperinke..

  BERE SHUME MIRE QE ERDHE..DHE SHPRESOJM QE T JEH EDHE KTU AKTIVE SI TEK PEQINI.COM..Smile


  _________________
  avatar
  tifozja

  Female Numri i postimeve : 3
  Vendndodhja : dr
  Profesioni : studente
  Registration date : 08/05/2008

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga tifozja prej Fri May 09 2008, 11:29

  prsh polskaALB...mirse ju gjeta...
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Fri May 09 2008, 13:10

  prsh tifozja dhe paperina mire se ne erdhet...Smile


  _________________
  avatar
  tifozja

  Female Numri i postimeve : 3
  Vendndodhja : dr
  Profesioni : studente
  Registration date : 08/05/2008

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga tifozja prej Fri May 09 2008, 13:58

  persh & per ty...
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga polskaALB prej Sat May 10 2008, 02:38

  mire se na erdhet goca..Smile kerkojm tifozllike te fuqishme nga ana juaj..Very Happy:D


  _________________
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga stilltoni prej Sat May 10 2008, 16:37

  miresena erdhet. ju pershendes dhe ju uroj qendrim te kendshem nen pranine tone.

  ujku

  Male Numri i postimeve : 6
  Vendndodhja : Malaysia
  Profesioni : student
  Registration date : 14/05/2008

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga ujku prej Fri May 16 2008, 05:08

  pershendetje......te gjithve......
  mire se ju gjej dhe tja kaloni mir.......
  persh stafit...
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga polskaALB prej Fri May 16 2008, 12:27

  pershendetje ujko e mir se na erdhe..Smile


  _________________

  Sponsored content

  Re: MIRE SE JU GJEJ

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:40