Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Jun 26 2007, 17:27  Edituar pėr herė tė fundit nga polskaALB nė Mon Mar 03 2008, 16:00, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Jun 26 2007, 17:29

  Festimi i fitimit te scudetos

  https://www.youtube.com/watch?v=SDgKPFEjoHI


  Inter 15ŗ Scudetto Compilation

  https://www.youtube.com/watch?v=Dg1zKowTlng  ZHGENJEN BARCELONA

  Villarreal 2-0 Barcelona


  https://www.youtube.com/watch?v=jsfodh-oat8  ZHGENJEN DHE CELSI

  Newcastle 0-0 Chelsea


  https://www.youtube.com/watch?v=h3hd9UI_CPE  Real Madrid 2-1 Valencia

  https://www.youtube.com/watch?v=sFRW1aTXUgU  Milan 3-1 Cagliari

  https://www.youtube.com/watch?v=gJlE6hM53HQ


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Jun 26 2007, 17:31

  Top 10 golat e javės sė katėrt tė Prillit - goli i Messit Top 1 -VIDEO


  https://www.dailymotion.com/video/x1t3dg_goltvs-top10-goals-april-2007-week  Top 10 golat e javės sė pestė tė Majit - goli i Kristiansen Top 1


  https://www.dailymotion.com/video/x24f2f_goltvs-top10-goals-may-2007-week-5  Top 10 golat e javės sė katėrt tė Majit - goli i Hitzlsperger Top 1

  https://www.dailymotion.com/video/x22bmx_goltvs-top10-goals-may-2007-week-4  Top 50 golat legjendė


  https://www.dailymotion.com/video/xysgg_foot-50-buts-entres-dans-la-legende


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Jun 26 2007, 17:34

  Momentet me te bukura te Champions

  - Liga e kampioneve eshte liga e klubeve me te mira ne Europe e gjithsesi se ky kompetecion jep edhe momentete me te bukura ne futboll. Golat , pasimet dhe driblimet me te bukura te permbledhura ne nje video...The Best of Champions 2006/07..shikim te kendshem


  https://www.youtube.com/watch?v=gpkJos9wEBU  Top 10 golat e javės sė parė tė Qershorit - goli i Torrados Top 1

  - Kete jave ne top 10 e golave me te bukur gjenden me shume gola nga kampionatet jo europiane gjithashtu edhe goli me i bukur i javes se pare te Qershorit eshte ne kontinentin Amerikan respektivisht ne Meksike kurse emri i lojtarit eshte Gerrardo Torrado. Shikim te kendshem dhe qendroni me ne deri javen e ardheshme....

  https://www.dailymotion.com/video/x26md6_goltvs-top10-goals-june-2007-week-1
  Toti, “Kėpuca e artė” e Europės


  https://www.youtube.com/watch?v=l6IxbWghu6Q


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Jun 26 2007, 17:35

  KOSOVA - ARABIA SAUDITE

  http://www.futbolli.com/index.php?option=com_content&task=view&id=3368&Itemid=103  Golat me te bukur solo te shenuar ne historine e futbollit. Videoja qe do te prezentojme me poshte eshte bere ne menyre profesionale dhe lista prej 10 deri me 1 eshte si vijone me poshte:  10: Fernandez vs O'Higgins

  9: Weah vs Verona

  8:Owairan vs Belgium

  7: Pele vs Mexico

  6: Ibrahimovic vs NEC

  5: Ronaldo vs Compostella

  4: Messi vs Getafe

  3: Oktay vs Belgium

  2: Giggs vs Arsenal

  1: Maradona vs England  https://www.youtube.com/watch?v=BcTSo9UTEVg
  VIDEO - 10 golat me te lehte qe ikin huq


  26 qershor - Ne morine e videove sportive qe gjenden ne internet gjetem dhe kete "xhevahir" qe tregon 10 golat me te lehte qe mund te shenoheshin dhe qe per nje arsye ose tjeter lojtari i humbet.

  https://www.youtube.com/watch?v=hFdICYKCnck


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Jul 07 2007, 20:52

  NDIQNI EMOCIONET E PAHARRUESHME TE NDESHJES FLAMURTARI - PARTIZANI I BEOGRADIT.


  Ndeshja e pare ne Vlore Flamurtari 2 Beogradi 0:

  http://www.thealbanians.com/video_ar...cup_198 7.php

  Ndeshja e kthimit Partizani Beogradit 2 Flamurtari 1

  http://www.thealbanians.com/video_ar...econd_game.php


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Jul 09 2007, 20:02

  Besian Idrizaj, tripletė pėr Liverpulin

  Besian Idrizaj, njė nga lojtarėt qė trajneri i Kombėtares shqiptare, Oto Bariē e dėshiron fort nė pėrfaqėsuesen kuqezi, realizoi njė tripletė nė fitoren 3-2 tė Liverpulit tė Rafa Benitez nė testin me Wrexham tė Ligės angleze (kategoria e tretė).

  Shqiptari 19-vjeēar familja e tė cilit jeton nė Austri, shėnoi golat brenda 22 minutash. Golin e parė e shėnoi nė minutėn e 4-t, kur realizoi pas njė harkimi tė Penant, tė dytin nė tė 16’ sėrish me asistin e Penant dhe nė tė 26’,po kjo dyshe prodhoi golin e tretė tė Besian. Njė sukses personal i aspirantit me pasaportė shqiptare, ndėrkohė qė Idrizaj pati dhe njė rast tjetėr nė minutėn e 50 pėr tė shėnuar njė “poker” golash. Gjithsesi formacioni i Liverpulit ishte i nivelit tė dytė, ku mungonin emrat e njohur.

  Wrexham 2-3 Liverpool - Highlights


  https://www.dailymotion.com/video/x2hhhs_wrexham-23-liverpool-highlights


  _________________

  Sponsored content

  Re: VIDEO TE GOLAVE NEPER BOTE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:32